حرکت اوباما در مسیر ظهور مهدی مسلمانان!

christian post

پایگاه خبری اخبار مسیحیت (christianpost.com) در خبری با عنوان "میشل باکمن می گوید بازگشت قریب الوقوع عیسی نزدیک است و مذاکرات هسته ای اوباما با ایران، طرفداری از جهاد اسلامی است"[1] در تاریخ 16 آوریل 2015 (27 فروردین 94) می نویسد:

خانم میشل باکمن[2] نماینده پیشین کنگره و نامزد جمهوری خواه، رییس جمهور اوباما را متهم کرده است که وی "طرفدار اهداف جهاد اسلامی" بوده و در حال زمینه سازی برای "امام غائب" و ظهور او در آخرالزمان است.

وی با حضور در برنامه رادیویی "درک آخرالزمان"، سیاست خارجی رییس جمهور را همگام با افراط گرایان اسلامی دانست که هدف نهایی ایشان، فراهم آوردن دوران پایان جهان و هموارکردن راه برای منجی اسلامی است.

او با اشاره به استناد اوباما به گفته {آیه الله} علی خامنه ای در مورد عدم پذیرش سلاح هسته ای در اسلام، این گفته را "افسانه" دانسته و معتقد است یا اوباما "از کتاب مقدس مسلمانان هیچ نمی داند" و یا در تلاش است به دروغ گویی های خود به مردم آمریکا ادامه دهد. وی همچنین به گفته حسن روحانی رییس جمهور ایران اشاره می کند که دیپلماسی ایران با ایالات متحده را با تعبیر "جهاد فعال" عنوان کرده است.

 میشل باکمن

"ملکه خشم" عنوانی است که مجله نیوزویک برای خانم باکمن برگزیده است.

باکمان در توضیح اهداف مسلمانان شیعی در مورد آینده چنین می گوید: "اسلام همچون شعله ای آتش است چراکه آنان (مسلمانان) تصور می کنند متون مقدسشان در حال تحقق است. اگر شما یک شیعه باشید، اعتقاد خواهید داشت که به زودی امام غائب خود را خواهید دید و به پایان تاریخ رسیده اید و پس از جنگی سراسری، صلح با استقرار دین اسلام بر جهان بدست می آید. حتی اگر مسلمانی سنی هم باشید، بازهم این دوران را پایان تاریخ می دانید."

وی سپس به سراغ باور مسیحیان می رود: "ما به عنوان مسیحی می دانیم که کلام خدا درست است. بیایید از خداوند بخواهیم تا معتقدان دریابند ساعت و زمانمندی خداوند برای آینده چگونه است." برکمان همچنین کشیشان را مورد انتقاد قرار می دهد که چرا در مورد پایان تاریخ سخن نمی گویند؛ در حالیکه مسلمانان در حال آماده سازی خود برای آمدن امام دوازدهم خویش هستند. وی در انتها می گوید: "آیا در میان این همه چیز که در روزنامه ها و اخبار می بینیم، جای این بحث خالی نیست؟ واقعیت این است که بازگشت عیسی مسیح بسیار نزدیک است. آیا چیزی مهمتر از این بحث وجود دارد؟ ما باید زمان و افکارمان را از صبح تا شب به این امر اختصاص دهیم چراکه به نظر من تا آمدن مجدد مسیح، زمان بسیار کمی باقی مانده است."

ترجمه و تحقیق: زهیر دهقانی آرانی


[2] - میشل باکمن (Michele Bachmann) یکی از نمایندگان سابق جمهوریخواه است که در طی 8 سال گذشته (2007-2015)  از منطقه مینه سوتا در مجلس نمایندگان آمریکا عضو بوده است. وی یکی از کاندیداهای حزب جمهوری خواه برای انتخابات ریاست جمهوری سال 2012 بوده و یکی از فعالترین افراد جنبش Tea Party نیز هست. برای اطلاعات بیشتر ر ک:

http://en.wikipedia.org/wiki/Michele_Bachmann

 

/ 0 نظر / 97 بازدید