روزنبرگ و رمانی دیگر با موضوع امام مهدی ع

بازهم روزنبرگ و بازهم رمانی دیگر علیه ایران و امام مهدی ع. جوئل روزنبرگ نویسنده معروفی است که در واشنگتن تایمز[1]، فاکس نیوز[2]، دیلی کالر[3] و رسانه های بسیاری قلم می زند و حضور پیدا می کند.

او بیش از مقاله ها و مصاحبه هایش به واسطه کتابهایی که نوشته معروف شده است. رمانهایی سیاسی که با بهره برداری از تبلیغات رسانه ای غرب به فروش بسیار بالایی در غرب دست یافته است. جالب آن است که دست مایه 3 رمان اخیر وی دو موضوع مشترک بوده است: ایران و امام مهدی ع.

معروفترین رمان وی امام دوازدهم (The Twelth Imam)[4] است که در قالبی داستانی سعی می کند ایران را به عنوان کشوری معرفی کند که در تلاش برای تهیه سلاحهای هسته ای و مخرب جهت امام مهدی - امام دوازدهم خویش است.

رمان امام دوازدهم

رمان بعدی وی یعنی ابتکار تهران (Tehran Initiative)[5]  نیز تلاش ایران برای ترور سفیر عربستان در آمریکا -که در سال 2012 مطرح شد و پوچ بودن آن اثبات گردید- را دستمایه قرار داده و بازهم در لایه هایی از کتاب به موضوع عقاید شیعیان به ظهور امام مهدی ع می پردازد.

رمان ابتکار تهران

و اما رمان اخیر وی شمارش معکوس دمشق (Damascus Countdown)[6] نام دارد. او در این کتاب حوادث سوریه و دخالت ایران را موضوع داستان خود قرار داده است. توضیح مختصر کتاب در سایت خود وی[7] چنین است:

همه نگاه ها به خاورمیانه است. اسرائیل در حمله اول خود به ایران موفق بوده و توانسته تمام تاسیسات اتمی و 6 عدد از کلاهک های هسته ای ایران را منهدم کند. این باعث شده امام دوازدهم دستور به تلافی همه جانبه دهد.

رییس جمهور وقت آمریکا ویلیام جکسون تهدید می کند که از قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل در محکوم کردن دولت یهودی برای حملات بی دلیل و بی جا حمایت خواهد کرد. در همین زمان دیوید شیرازی عامل سیا در رژیم ایران نفوذ کرده است و اطلاعاتی کسب کرده که نشان می دهد دو کلاهک اتمی هنوز باقی مانده و به مکان امن و مخفی منتقل شده است.

در میان خطر حملات مداوم موشکی ایران و نیز حرکات مشکوک و خصمانه ای دولتهای چند کشور، دیوید و تیم وی در حال تلاش برای خرید زمان جهت یافتن محل کلاهکهای اتمی و جلوگیری از فاجعه استفاده از آنها هستند.

رمان دمشق شمارش معکوس

این کتاب و بسیاری مقالات و نوشته های دیگر -که در سالیان اخیر رشد فزاینده ای داشته- همه برای ایجاد ترس و دلهره در مخاطبان غربی از ایران و عقاید انقلابی اسلامی همچون عقیده والای مهدویت است.

و حال سوال اینجاست که ما چه کرده ایم؟!


 
نویسنده آقای دهقانی
/ 3 نظر / 348 بازدید
علی

خداوکیلی هیچ چی نکردیم،نمی دونم امام دقیقا به کیا اسه یاری دل بسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یاس

سلام بله واقعاً ما چه کرده ایم ؟ اساتید ما در دانشگاه ها هنوز چیز زیادی در مورد امام زمان (عج) نمی دانند ، دانشجویان ما مدام توسط اساتید غرب گرا تغذیه می شوند، ما چه کرده ایم ؟ ترس از ظهور امام جای عشق به ایشان را گرفته ، از سر نادانی رافت و مهربانی ایشان را به فرزندانمان نشان نمی دهیم ، اصلاً سخنی از ایشان نمی کنیم زیرا خودمان هم اطلاعاتی زیادی در این باره نداریم. چقدر خودمان امام را شناخته و به دیگران شناسانده ایم؟ چه مقدار کتاب و مقاله به زبان ساده برای تمامی مردم دنیا در این باره نوشته ایم؟حدود یک ماه پیش کتابی را تصادفاً خریداری کردم با عنوان راز فرشتگان، که حقایق زیادی را در قالب رمان برای اولین بار با نثری شیرین بیان کرده بود که خواننده را مجذوب خود می کرد، با خودم گفتم ، چه عجب بالاخره کتابی مذهبی بدستم رسید که می تواند خواننده های خود را جذب کند ، ولی حیف که امثال این کتاب ها کم است و تبلیغاتی هم در مورد آن صورت نمی گیرد ، واقعاً جاندارد که مانیز از این دسته نویسنده های خود تقدیر کنیم و مردم را به خواندن اینگونه کتاب ها تشویق نماییم؟

مهدی

از مهم ترین کار ها حفظ جوون هاست که دولت خودش کمر به نابودی اون ها بسته

Whoops, looks like something went wrong.